Zastanawiasz się, gdzie kupić bilety na CSI4 i jak dotrzeć na imprezę? Chcesz zostać wolontariuszem na Międzynarodowych Zawodach w Skokach przez Przeszkody? Oto garść praktycznych porad dla wszystkich kibiców zainteresowanych CSI4 Poznań.

Bilety na CSI Poznań:

Bilety na imprezę można kupić za pośrednictwem internetu. Dostępne są także w czasie trwania zawodów w kasach przed wejściem. Młodzież szkolna i studenci, za okazaniem legitymacji, mogą nabyć bilety ulgowe. Dzieciom do 13 lat przysługuje wstęp wolny na imprezę pod opieką dorosłych. Możliwy jest również zakup biletów umożliwiających śledzenie zawodów ze strefy VIP, z doskonałą widocznością i stolikami. Na kibiców w strefie VIP czekają przekąski, lunch, zimne i ciepłe napoje.

Jak dojechać na miejsce imprezy?

Międzynarodowe Zawody w Skokach przez Przeszkody CSI Poznań co roku odbywają się na Hipodromie Wola, znajdującym się na ulicy Lutyckiej 34. Można tam dojechać komunikacją miejską lub własnym transportem (samochodem, rowerem). W pobliżu Hipodromu Wola znajduje się również stacja kolejowa Poznań Wola. Okolica dysponuje bogatą bazą noclegowa i restauracyjną. Jest dobrze skomunikowana z pozostałymi rejonami miasta.

Dokładną lokalizację Hipodromu Wola i trasę dojazdu można znaleźć na: http://nowa.hipodromwola.com.pl/kontakt/.

Wolontariat na zawodach 4Foulee CSI4* Poznań

Każdy, kto chciałby stać się częścią imprezy 4 Foulee (CSI4 Poznań), może zostać wolontariuszem. W wolontariacie mogą wziąć udział zarówno osoby indywidualne, jak i grupy zorganizowane. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodzica. Wolontariusze uczestniczą m.in. w pomocy na parkurze i rozprężalni, pracy w biurze zawodów, ceremoniach dekoracyjnych. Mogą oni liczyć także na benefity: darmowe wejście na zawody, wyżywienie, zaświadczenie o odbytym wolontariacie, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków. Wolontariat na 4 Foulee to świetna okazja, by znaleźć się w samym centrum jednej z najważniejszych imprez jeździeckich w Polsce, pogłębić wiedzę jeździecką czy poznać utytułowanych jeźdźców z całego świata. Wszyscy zainteresowani wolontariatem muszą wysłać zgłoszenie w terminie określonym przez organizatora.

Atrakcje dla kibiców

CSI4 Poznań to jedna z najbardziej prestiżowych imprez jeździeckich odbywających się rokrocznie w sercu Wielkopolski. Podczas kolejnych edycji na kibiców czeka wiele atrakcji. Oprócz emocjonujących konkursów sportowych, w których trakcie najlepsi zawodnicy walczą o punkty do rankingu Światowej Federacji Jeździeckiej, na CSI Poznań nie brakuje specjalnych pokazów dla publiczności. Kibice mogą skorzystać też ze strefy wystawienniczej. Wiele atrakcji czeka także na dzieci. Mogą one wziąć udział w rywalizacji na kucykach (Pony Games) czy odwiedzić strefę gier i zabaw. Zawody to też niepowtarzalne wydarzenie artystyczne ze wspaniałą oprawą muzyczną.