Międzynarodowe Zawody w skokach przez przeszkody CSI Poznań to prestiżowe wydarzenie, które każdego roku cieszy się ogromną popularnością, gromadząc tysiące osób zarówno na trybunach, jak i przed telewizorami oraz komputerami. Na wszystkich pasjonatów jeździectwa, którzy nie mogą przybyć na miejsce imprezy, czekają liczne transmisje zawodów w internecie i telewizji. Dzięki nim można śledzić zmagania uczestników i w domowym zaciszu poczuć niezwykłą atmosferę zawodów. Dobra zabawa i ogrom najlepszych sportowych emocji gwarantowane.

Internetowe i telewizyjne transmisje zawodów CSI Poznań od lat przyciągają kibiców. Konkurs Grand Prix CSI4* Poznań 2018 oglądało aż 164 000 widzów. Zawody w 2019 r. cieszyły się jeszcze większą popularnością – w TVP SPORT na żywo transmisje śledziła rekordowa liczba widzów –168 000. Kolejne edycje z pewnością przyciągną uwagę nie mniejszej rzeszy fanów jeździectwa.

Gdzie oglądać zawody?

Transmisja na żywo prowadzona jest m.in. na antenie TVP SPORT i oddziału telewizji regionalnej (TVP 3 Poznań). Wszyscy miłośnicy jeździectwa za pośrednictwem telewizji mogą oglądać najważniejsze konkursy – Grand Prix Międzynarodowych Zawodów w skokach przez przeszkody CSI Poznań. W TVP Sport, jak i na stronie internetowej telewizji można obejrzeć również retransmisje i relacje z minionych zawodów. Live Streaming CSI Poznań prowadzony jest też przez wiele portali jeździeckich i sportowych, m.in.: światkoni.pl, tylkoskoki.pl. Można skorzystać także z oferty zagranicznych nadawców internetowych, np. niemieckiej ClipMyHorseTV. Transmisja live przygotowana została przez samego organizatora. Na stronie internetowej organizatora można ponadto zobaczyć relacje video z minionych zawodów.